Uzależnienia


Pomagamy wyjść z uzależnienia. Wspieramy osoby nadużywające alkoholu. Skutecznie i dyskretnie. Pracujemy indywidualnie z Klientami, a także z ich rodzinami, dlatego nasze działania przynoszą wymierne efekty.

 

Jeśli masz problem z alkoholem, hazardem, paleniem papierosów, robisz zakupy albo objadasz się pod wpływem impulsu, żeby rozładować napięcie, za dużo czasu spędzasz w Internecie albo na grach komputerowych – spotkajmy się. Jest duża szansa, że pomożemy Ci wrócić do wolnego od nałogu i satysfakcjonującego życia.


Maria Moneta-Malewska przez wiele lat jeździła na grupy terapeutyczne dla osób uzależnionych od alkoholu, gdzie prowadziła zajęcia grupowe i indywidualne. Stworzyła autorski program pracy z partnerami osób uzależnionych. Ma doskonałe wyniki pracy z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików. Otrzymała Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w zapobieganiu narkomanii. 

Wspólnie z Joanną Wrześniowską napisała wiele książek poradnikowych dotyczących uzależnień. Przez cztery lata odpowiadały na anonimowe maile dotyczące uzależnień w internetowej poradni antynarkotykowej.

Współpracujemy ze sprawdzonymi lekarzami oferującymi odtrucia i inne formy wsparcia w wychodzeniu z nałogu.

dr Radosław Wójcicki tel. kom.: 0501 099 779


www.azamed.pl kontakt całą dobę

(022) 671-15-79
(022) 613-98-37
Dołącz do nas